ARCH+DSGN 2019

İkon Proje adına Gamze Özbal’ın BiKahve Sohbetlerinde konuşmacı olarak yer aldığı ARCH+DSGN etkinliklerinde, firmamız Mimarka Buluşmaları’nda Türkiye’nin en başarılı mimarlık ofisleri ile birlikte, alanında deneyimli markalarla bir araya geldi.

“Mimari ve Tasarım’da Gelecek” temasıyla 5-6 Nisan’da ziyaretçilerine kapılarını açan mimari ve tasarım zirvesi Arch+Dsgn Summit 2019, her sene olduğu gibi bu sene de yoğun bir katılımla ziyaretçilerini sektör profesyonelleriyle buluşturdu.

Türkiye’nin en geniş kapsamlı mimarlık ve tasarım disiplinlerini buluşturan Arch+Dsgn Summit, bu sene “Mimari ve Tasarımda Gelecek” temasıyla ziyaretçilerini ağırladı. Zirve, 5-6 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda tüm yaratıcı endüstrileri, yurt içinden ve yurt dışından mimarlık, iç mimarlık, grafik ve endüstri ürünleri tasarımı alanında sektörün değerli profesyonellerini ve öğrencileri bir araya getirerek oldukça ilgi gördü. Baumit ana sponsorluğundaki zirve, ziyaretçileriyle bu sene mimarlık ve tasarım sektörlerinin en etkili isimlerinin tema kapsamındaki sunumlarının yanı sıra, konferanslar, atölye çalışmaları, sergiler, Mimarka Buluşmaları, Pecha Kucha gibi birçok farklı etkinliği buluşturdu.