Ekip.

İkon Proje Mimarlık, Mimar ve Tasarımcılardan oluşan Güçlü, Genç ve Dinamik bir ekibe sahip.
Ekip üyeleriyle tanışın.

1972 yılında Kayseri’de doğdu. 1994 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Mimarlık Bölümü’nden mezun olduktan sonra, 1994-2004 yılları arasında M-art, 2004-2009 yılları arasında Dama Tasarım’da ortak olarak görev aldı. 2010 yılında Gamze Özbal ve Gökhan Kazancı ile birlikte İkon Proje’yi kurdu.

1977 yılında Kayseri’de doğdu. 2001 yılında Erciyes Üniversitesi Mimarlık Mühendislik Fakültesi Mimarlık bölümünden mezun olduktan sonra 2005-2009 yılları arasında Dama Tasarım’da ortak olarak görev aldı. 2010 yılında Mehmet Kütahneci ve Gökhan Kazancı ile birlikte İkon Proje’yi kurdu.

Gökhan Kazancı

Kurucu Ortak / Mimar

1983 yılında Kayseri’de doğdu. 2005 yılında Erciyes Üniversitesi Yozgat Mimarlık Mühendislik Fakültesi Mimarlık bölümünden mezun olduktan sonra, 2005-2006 yılları arasında Dama Tasarımda görev aldı. 2006 yılında Desinart Mimarlık firmasını kurup çalışmalarına devam etti. 2010 yılında Mehmet Kütahneci ve Gamze Özbal ile birlikte İkon Proje’yi kurdu.

Senem Göktaş

Mimar

Hilal Günaydın

Mimar

Mehmet Can Babür

Mimar

Rabia Ayyıldırım

Mimar

Büşra Öztoprak

Mimar

Ayşenur Atakan

Y. Mimar

Ahmet Çağlıişlek

İnşaat Mühendisi

Hülya Kip

Finans ve İdari İşler Sorumlusu

Hakan Oymankalaycı

İdari İşler Sorumlusu

Açık pozisyonlara göz atın!

your-image.jpg

Ekibimize katılmak ister misin?

Açık pozisyonlara göz atın!

Katkıda bulunanlar ;

Nadire Arık, Hürmet Salur, Hikmet Gökalp, Kaan Zontul, Nagehan Oymakapu, Nurevşan Bilican, Okan Demirtaş, Büşra Doğanyiğit, Cihan İpek, Hüseyin Ünal, Kadriye Ünal, Zafer Tarık Taner, Berkcan Tok, Nihan Ünsal, Hasan Turan Bostancı, Melike Özömer, Yasemin Arpacıktaş, Özge Gökdemir, Cihan Zenger, Ahmet Aslan, Erdinç Uğuz, Melike Türkoğlu, Tuğçe Duman, Tuğçe Teltelici